Tarta De Queso
15471
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15471,bridge-core-2.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

TARTA DE QUESO
ORİJİNAL TARİFİ İLE

Tatlı yiyemeyenin yiyebildiği ve hatta “tüm keki bitirebilirim” diyebildiği, tatlıyı çok sevenin de tatlı eşiğine ulaşabilen çok özel bir lezzettir.

Türkçe tam karşılığı PEYNİR KEKİ olarak çevrilebilir ancak ülkemiz gıda sözlüğüne San Sebastian Cheesecake olarak girmiştir.

 

Çok özel bir İspanyol lezzetidir. Tatlı kapsamıda değerlendirilir ancak, yapısı gereği ne tatlıdır ne de değildir. Lezzetinin izahı zor bir taddır. Akmakla akmamak arasında bir iç yapısı olan, ister çatal bıçakla, istenirse kaşıkla yenilebilen bir kektir.

 

Ülkemize, bir gurme şehri olan İspanya’nın San Sebastian şehrinde her yıl düzenlenmekte olan Gastronomika fuarına katılmış olan Türk delegasyonunun bu kek ile tanışması ve beğenisi ile girmiştir ve çok yaratıcı bir şekilde San Sebastian Cheesecake olarak isimlendirilerek beğenimize sunulmuştur.

Çok beğenilen ve birçok yerde bulunabilen bir lezzet olmuştur. Ancak, belirtmek isterim ki, her karmaşada olduğu gibi, hangisinin doğru lezzet ve reçete olduğunun sorgulanamadığı bir lezzet ve ürüne dönüşmüştür.

 

Rommy’s TARTA DE QUESO, tüm peynir keki sevenlere, GERÇEK ismi, reçetesi, eşsiz lezzeti ve akıcılığı ile bu ürünü buluşturma heyecanı ile çalışmakta ve taleplerinizi beklemektedir.

Orijinal Tarifi ile tatlılarımızı denemek isterseniz
formu doldurmanız yeterli. Lütfen 2 gün önce siparişinizi veriniz.

    Siparişiniz
    22 cm24 cm26 cm